Морозівка після обстрілів: розруха та нездетоновані снаряди. ВІДЕО

Два снаряди біля школи нагадують про обстріли

Село Морозівка Малинської громади під час активних бойових дій на Житомирщині декілька тижнів було без електропостачання.

Про це пише Перший житомирський.

Більшість людей виїхали, адже російські військові обстрілювали з Градів будинки, натомість у людей надійних підвалів-укриттів не було. Коли люди ховалися в підвалі школи – обстріляли школу.

Після відходу окупантів у декількох метрах від навчального закладу було два нездетонованих снаряди від Граду. 

Як розповідав у коментарі Першому житомирському староста Володимир Деняченко, перед обстрілами над селами літав дрон, потім же окупанти гатили по «військових об’єктах» – по приватному сектору, школі і будинку культури.

У знищеному будинку культури – касетні міни. Поруч із БК – дитячий майданчик, у кількох метрах від нього зірвався снаряд Граду.

У Малинський міській раді розповіли, що найбільше шкоди людям орки робили Градами та мінометами, від обстрілів якими виникають великі пожежі:

«Від ракетних і бомбових ударів немає великих пожеж. А від Градів та мінометів вони величезні. Окупанти обстрілювали з Градів і не давали людям гасити вогонь. Вигоріли третини сіл».

У селах поблизу Малина – Клітня, Будо Вороб’ї вигорілі цілі вулиці, чорні ділянки лісу.

Відео: 1.zt.ua

Мер Малина Олександр Ситайло розповідає, що люди вже розрізняють, якими видами зброї їх обстрілюють російські військові:

«Коли Град – звук джмеля. По силі і наслідках удару зрозуміло, 500-кілограмова це бомба чи інша».

Окупанти перед відходом залишили багато мін, а також нездетонованих снарядів на території Малинської громади. Зокрема, у село Українка «прилетіла» 500-кілограмова бомба. Вона зупинилася в асфальті і не зірвалася. Українські сапери її детонували. На межі з Київською областю були заміновані ліси. Одна людина залишилася без двох ніг, коли виводила жителів окупованого села.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини