Малинська громада втратила одразу трьох воїнів

Наймолодшому всього 39 років

Днями стало відомо про закінчення земного шляху кількох військових з нашої громади.

Про втрати повідомила міська рада.

Пішов із життя Лось Андрій Васильович. Йому було 44 роки. Служив старшим розвідником, гранатометником. Поховали його у Слобідці.

Також не стало Ткаченка Сергія Євгеновича, якому було 55 років. З ним також прощалися сьогодні. 14 грудня у місті оголошене Днем жалоби.

Але і на цьому лік втрат не зупинився. Мерія повідомила про загибель на війні Свентіцького Анатолія Валентиновича, жителя села Різня. Йому було всього 39… У Збройних Силах України служив командиром відділення мінометного взводу однієї з військових частин.

«Просимо завтра,15 грудня, о 10.00 приєднатися до живого коридору від аптеки «Нікон» до центру міста та провести в останню путь нашого Героя. Відспівування та церемонія прощання відбудуться об 11.00 у селі Різня, де й знайде свій останній спочинок Анатолій Свентіцький», — пише міськрада.

Завтра у Малинській громаді — День жалоби.

Редакція видання висловлює найщиріші співчуття рідним та близьким загиблих. Нехай Бог буде з вами у ці важкі дні. Сумуємо… Вічна пам’ять!

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини