Кількість ветеранів на Житомирщині може зрости до 70 тис.осіб, — ОВА

Це утричі більше ніж до повномасштабного вторгнення

За попередніми прогнозами у Житомирській області кількість ветеранів може сягнути 70 тисяч. Це у три рази більше кількості людей, які втратили здоров’я та мали статус ветерана до повномасштабного вторгнення. І це лише попередні оцінки.

Про це повідомили у пресслужбі ОВА.

Для порівняння, схожа ситуація у Києві. Там до війни було близько 30 тис. ветеранів. Зараз воюють орієнтовно 100 тис. киян.

«Спільно з Міністерством у справах ветеранів Житомирська область вже започаткувала цілу низку програм підтримки ветеранів. Так у 95% громад області створені ветеранські хаби, або місця надання соціальних та адміністративних послуг на базі єдиного вікна», – йдеться в повідомленні.

Повідомляють також, що на Житомирщині кількість медичних закладів, які мають відповідний пакет зі Національною службою здоров’я України, збільшилася у понад три рази, а кількість ліжок для реабілітаційного лікування – майже у 5,5 раза, у порівнянні з 2021 роком.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини