Глибоко ешелонована система оборони: на укріплення кордонів на Житомирщині витратять 1,5 млрд грн

Будівництво фортифікаційних споруд відбувається за державні кошти під керівництвом Генштабу

На кордоні Житомирщини з білоруссю триває будівництво додаткових фортифікаційних споруд.


Про це він повідомив  29 березня очільники Житомирщини — Віталій Бунечко.

Віталій Бунечко

«Кожен комплекс споруд будується з урахуванням особливостей місцевості для знищення ворога, який вирішить піти на українське Полісся. Схеми будівництва ходів сполучення та облаштування вогневих позицій узгоджено з вищим військовим керівництвом.

Графік робіт, доставки бетонних конструкцій та інших матеріалів розписаний похвилинно. Під час перебування на будівельних майданчиках там саме розвантажували деревину та залізобетонні елементи.

Реалії нашого часу такі, що будівництво фортифікацій ведуть зокрема й підрядники, з якими ми ще нещодавно будували цивільні об’єкти: школи, садочки та амбулаторії», – йдеться у повідомленні.

Як пише Житомир.інфо, за місяць, з 23 лютого по 25 березня 2024 року, в системі «Прозорро» Департамент регіонального розвитку ОДА оприлюднив інформацію про 40 укладених без тендеру договорів на нове будівництво фортифікаційних споруд на території Житомирської області, загальна вартість закупівель – 1 млрд 487 млн 720 тис. 016,56 грн. Інформація про підрядників у закупівлях прихована.

26 березня начальник ОВА розповідав про будівництво в Житомирській області глибокоешелонованої системи оборони на кордоні із білоруссю: довготривалі вогневі позиції з армованого залізобетону, інженерні загородження – протитанкові рови, мінні поля, «зуби дракона».

Комплекс споруд будується з урахуванням особливостей місцевості для знищення ворога

Раніше, 12 березня, Бунечко в ефірі «Суспільне. Новини» розповідав про підготовчі роботи для продовження будівництва посиленої лінії оборони: зведення фортифікаційних споруд відбувається за державні кошти під керівництвом Генштабу ЗСУ та із залученням техніки громад і місцевих підприємств.

Днями у Сухопутних військах заявили, що росія створює нове угруповання чисельністю понад 100 тисяч солдатів, яке може використати для нового наступу. Президент Володимир Зеленський заявив, що новий наступ рф може початися приблизно в кінці травня або в червні.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини