Два роки тому росіяни вбили сім’ю Ободзінських із Юрівки

Загинуло три покоління родини

8 березня 2022 року, о 20:50, 42-річний Володимир Ободзінський із села Юрівка Малинської громади в одну мить втратив найдорожче, що мав у житті. Дві російські бомби впали на його дім і вбили три покоління родини: 40-річну дружину Наталію, 14-річного сина Володимира, 19-річну доньку Іванну та однорічних онуків — Дениса та Ніколь.

«Сьогодні рівно два роки як Вас не стало мої рідненькі. Клята рашиська авіобомба вбила  все світле і святе що в мене було. Скільки горя в Україну ці ватні під….си принесли , ніколи в житті не пробачу для мене немає хороших чи поганих рашистів на все життя такої нації і країни як росія для мене вмерла. В цей тяжкий день хочу подякувати нашим захисникам за все що вони роблять для нашої України. Слава Україні! Слава ЗСУ»,написав Володимир Ободзінський.

Коли почалася широкомасштабна війна, родина Ободзінських спершу вирішила не покидати дім, адже російські військові були далеко від їхнього села. Володимир збирався на роботу до Києва. Заздалегідь купив продуктів та привіз їх додому.

Попрощатися перед від’їздом вийшло лише з донькою і сином. Дружина у той час гуляла з онуками. Це досі лежить каменем на серці чоловіка – що не обійняв тоді свою кохану Наталю.

Востаннє Володимир бачив сім’ю по відеозв’язку 8 березня. Подзвонив Наталії по вайберу, привітав зі святом. 

«Ми тоді жартували, намагалися не панікувати. Іваночка дуже просила мене повертатися скоріше, бо вони скучили»,пригадував Володимир.

 

Чоловікові того дня було дуже неспокійно на душі. Керівники відпустили його з роботи, запропонували службову машину. Але оскільки вся київська траса була заблокована, він вирішив поки не їхати, ще трохи почекати.

Приблизно о 19:00 вівторка Володимир ще раз поспілкувався із сім’єю телефоном та побажав усім доброї ночі. А вже о 20:30 йому зателефонував сусід Микола та сказав, що на вулиці, де вони живуть, щось двічі сильно гупнуло…

Залишки будинку Ободзінських…

Зараз на могилі його загиблих рідних вже встановлені пам’ятники, усі поховані поряд. Минуло два роки, але ця історія — у серцях кожного з нас. Сумуємо разом з Володимиром та згадуємо про страшну втрату у ці дні… Світла пам’ять!

Нагадаємо, що у цей день два роки від авіаудару були зруйновані сім приватних будинків, один з яких — власне належав Ободзінським.

Ввечері 6 березня ворог підірвав у Малині військкомат та зруйнував практично весь центр. Тоді загинув працівник військкомату — Віктор Лукашенко.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини