Федорівська «Полісянка» — в онлайн-проєкті! Підтримаймо!

Уперіод карантинних обмежень сфера культури організовує чимало онлайн-проектів.

Так, нині фольклорний колектив «Полісянка» села Федорівка Малинського району бере участь у конкурсі колядок, організованому медійною компанією Голос Карпат.ІНФО, —повідомляєМалинська міська рада.

«У конкурсах ми беремо участь часто, проте в онлайн-конкурсі вперше, — повідомила телефоном директор Будинку культури села Федорівка Світлана Коваленко. — Наша колядка самобутня, з місцевим колоритом. Можливо, ми й не здобудемо перші місця, але вважаю, що наш рівень доволі непоганий».

До слова, Федорівській «Полісянці» 50 років. Вона досить відома у Малинському районі та за його межами. А її керівник, директор Будинку культури, Світлана Коваленко на цій посаді працює 32 роки. Створив «Полісянку» її батько — Василь Гаранжа.

Власне приміщення Будинку культури у Федорівці досить незвичне з архітектурної точки зору. Незабаром йому буде 100 років! Проте він завжди гостинний, привітний, як і його господиня.

Підтримати «Полісянку» можна, перейшовши за посиланням та поставивши вподобайку:
https://www.facebook.com/watch/?v=742610106635429

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини