Житомирський ФК «Полісся» став приватним: новий власник – Геннадій Буткевич

Геннадій Буткевич є співвласником мережі «АТБ» та засновником корпорації BGV Group

27 серпня Житомирський міський голова, представники обласної влади, футбольного клубу «Полісся» та BVG Group Management підписали меморандум про співпрацю.

Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Забезпечення успішного функціонування та розвитку професійного футбольного клубу «Полісся» за наступними критеріями: стабільний фінансово-майновий стан, створення матеріально-технічної бази (інфраструктури), досягнення високого спортивного результату (вихід футбольного клубу до Прем’єр-ліги чемпіонату України з футболу та участь у європейських футбольних кубкових турнірах, що проводяться під егідою УЄФА тощо», – йдеться у тексті меморандуму.

Сергій Сухомлин зазначив, що «Полісся» впевнено тримає рівень і  відтепер матиме всі шанси рухатися вище.

BGV Group Management –  відповідальний амбітний інвестор, зазначив міський голова. Вже понад рік компанія  допомагає клубу. Завдяки їй у «Полісся»  з’явилися автобус та автомобіль. Компанія планує також дооблаштувати  освітлення та вхідну групу на центральному стадіоні.

Міський голова  підкреслює:  підписання меморандуму  між міською радою, обласними радою та адміністрацією та BVG Group Management сприятиме створенню системи, де футболістів для «Полісся»  виховуватимуть змалечку.

«Великий футбол – це великі кошти. Місту було дуже важко тримати високу фінансову планку. Кошти, які витрачалися на утримання клубу, ми скеруємо на розвиток дитячого спорту у Житомирі», – резюмував міський голова.

ФК «Полісся» був створений у 2016 році як міський футбольний клуб «Житомир». У червні 2017 року МФК «Житомир» перейменували в ФК «Полісся» та клуб отримав статус професійного.

У вересні 2020 року новим титульним спонсором команди стала компанія BGV Group.

Наразі тренером клубу є Юрій Калітвінцев.

Відео: Житомир.інфо

Керівник спортивних проєктів BGV Group Management Валерій Платонов зазначає: нині 20% фінансування клубу – це бюджетні кошти, 80% – спонсорські. Коли ФК «Полісся» перейде у власність BGV Group, фінансування буде виключно з боку власника.

28 серпня до Житомира на футбольний матч між ФК «Полісся» та «Альянс» приїхали спеціально запрошені гості – всесвітньовідомий футболіст, тренер Андрій Шевченко та боксер Олександр Усик.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини