Віталія Бунечка призначили головним «олімпійцем» області: спортсмен з Малина прокоментував рішення

Віталій Філоненко вважає таке рішення правильним, оскільки це допоможе залучити у спорт більші фінанси

У Житомирі 3 березня 2023 року за участю президент Національного Олімпійського комітету України Вадима Гутцайта відбулася 10-а Асамблея відділення Національного Олімпійського Комітету в Житомирській області. Під час заходу керівником обласного підрозділу НОК був обраний начальник ОВА Віталій Бунечко.

Спортсмен з Малина, місцевий богатир, який є членом відділення Національного Олімпійського Комітету у Житомирській області Віталій Філоненко прокоментував MALYN.MEDIA подію та обрання нового очільника:

— Під час заходу наголосили, що спорт відіграє важливі ролі. І сьогодні велика відповідальність лежить на місцевих громадах. Вони повинні більше звертати увагу на цей напрямок, знаходити якісь шляхи для збільшення фінансування. Бо наразі до розвитку спортивної сфери більше докладаються меценати та всі, кому спорт не байдужий.

Що стосується обрання Віталія Бунечка головним олімпійцем області – вважаю це рішення цілком обдуманим і раціональним. Чому? Ця посада й справді більше адміністративна. І завдання керівника в основному полягає в тому, щоб якомога більше коштів направити на цей напрямок, створити сприятливі умови для підготовки спортсменів, які потім будуть привозити нагороди з Олімпійських ігор.

Попри це, багато хто таке призначення сприйняв із сарказмом. Знову ж таки, ще один аргумент – раніше всі очільники таких обласних олімпійських комітетів були очільниками ОДА одночасно. З тих же причин – щоб залучити якнайбільше коштів. Адже бачимо, що часто культура і спорт фінансуються за залишковим принципом. На мою думку, це неправильно. Бо це основа нашого суспільства. Тому Бунечка й обрали головою. Всі сподіваються, що завдяки керівнику буде більше фінансування.

До слова, раніше у нашому відділенні були близько 70 членів. Зараз залишилося – 42. Маю за честь бути одним з них.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини