Залужному передали почесні відзнаки — орден «Звягель» та «Гордість Звягеля»

Нагороди мер Звягеля передав Генералу особисто

Напередодні ювілейного, 50-го дня народження Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, який наш земляк відзначав 8 липня, міський голова Звягеля Микола Боровець зустрівся з Валерієм Федоровичем та передав від імені громади почесні нагороди — орден «Звягель» та «Гордість Звягеля».

Про це пише Novograd.city.

Згодом на сторінці міського голови у фейсбук з’явився допис, в якому мер розповів про півторагодинну зустріч із Валерієм Залужним:

«Залізний генерал. Легендарний воїн. Постать, якою захоплюється увесь світ. Це все — про нашого земляка, Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

Нещодавно мав нагоду зустрітися з Валерієм Федоровичем. Півторагодинна розмова пролетіла як одна мить: говорили про важливі питання щодо захисту та сьогодення країни, нашої громади. Простий у спілкуванні, далекоглядний та щирий…».

Читайте також — Гордість Житомирщини – генерал Залужний: 10 фактів із життя військового

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини