Вітаємо читачів MALYN.MEDIA з Новим 2022 роком

Рік, що минає, кожному з нас залишив різні спогади. Одні події приносили радість, дивували та захоплювали, інші – випробовували неспокоєм, переживаннями та нереалізованими планами.

Та, як правило, лише з часом розуміємо, що попри нашу незгоду, – світ інколи краще знає правила у цій життєві партії. І рано чи пізно осягнемо: навіть найбільш сумнівні, на наш погляд, «рокірування» були вчасними та потрібними. 

Не можемо не згадати про те, що 2021-й – став особливим в історії нашої редакції. У березні цього року інтернет-ресурс ІнфоМалин перезавантажився у новий проєкт MALYN.MEDIA, який вже встиг за таких короткий час стати впізнаваним та авторитетним медіабрендом Малина. За цим рішенням було багато праці та зусиль нашої команди, але тепер нарешті можемо пишатися результатами!

І мабуть, за кілька годин до святкового бамкання годинника нам усім варто все найграндіозніше згадати, а все, що засмучувало, – прийняти зі щирою вірою, що саме так, а не інакше… Згадати, яких себе ми цього року зустріли, у чому себе перевершили, як приносили радість близьким та як самі відчували це тепло і затишок на серці. І в цьому передсвятковому настрої переступити поріг у Новий, 2022 рік.

Нехай в прийдешньому році життя іскриться, як повний келих смачного шампанського. Нехай атмосфера навколо підштовхує Вас до нових ідей та сміливих вчинків, а на серці – хай залишаються спокій та мир до прийняття себе на цій дорозі.

Будьте щасливими у своїх буднях, здоровими духовно та фізично і не опускайте руки – бо так важче дістати до зірок.  З Новим роком!

Дякуємо, що були з нами!

Ваш MALYN.MEDIA

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини