ІнфоМалин перезавантажується у новий проєкт. Зустрічайте MALYN.MEDIA

Вісім років ми були з вами у форматі вже впізнаваного сайту ІнфоМалин.

Разом ми стежили за міським життям, раділи позитивним змінам та переживали негаразди. Сперечались про наболіле та висміювали курйози. Обирали владу і переобирали її. Тільки вдумайтесь – за цей час ми підготували, а ви прочитали понад 12 000 новин і статей!!!

І здавалося б, чому б нам і далі не працювати для Вас у такому режимі?!  Але медійний простір чи не щодня робить крок вперед і вимагає нових форм та форматів. Стара платформа infomalin.biz з технічного боку вичерпала свої можливості… Тому будь-які оновлення на цьому ресурсі, на жаль, безперспективні.

Але ми підготували для Вас дещо цікавіше. Відтепер видання ІнфоМалин перезавантажується та стає новим інформаційним мультимедійним міським порталом MALYN.MEDIA.

У доступнішому та цікавому форматі наші журналісти і надалі розповідатимуть Вам про найактуальніші новини з життя Малина та тих, хто робить його кращим чи гіршим.

Дуже сподіваємось, що нова платформа та інтерфейс будуть зручними для Вас та не дадуть нам загубитись ))

P.S. Сайт ІнфоМалин і надалі залишається відкритим для Вас – зокрема, доступні дошка оголошень та каталог підприємств.

З повагою, редакція MALYN.MEDIA

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини