В Ірпені не знайдуть управу на провокативну рекламу

«Это ж какой там уровень отваги у этих “відважних”? И слабоумия заодно…»

Користувачі в мережі обговорюють рівень «креативу» забудовника Карплюка у створенні реклами.

Про це повідомляє інформаційний портал Моя Київщина з посиланням на допис Іви Костюхіної-Чернової у Facebook.

Ексмер Ірпеня та лідер політичної партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк є головою Інвестиційної ради міста і одним із найбільших забудовників Приірпіння. Зараз Ірпенем керує Олександр Маркушин – ставленик Карплюка, що гарантує безперешкодну забудову міста. Карплюк є співвласником ТОВ «Відважних», яке й розповсюджує провокативну рекламу. 

На своєму телеграм-каналі депутат Київської облради і голова комісії за контролем зовнішньої реклами у Київській області Ігор Колтунов опублікував фото звернень  до начальника головного управління Держспоживслужби у Київській області Володомира Куриліна та голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Владислави Магалецької.

У зверненнях зазначено, що зовнішня реклама ТОВ «Відважних» містить ознаки недобросовісної реклами та ознаки інших порушень Закону України «Про рекламу». У документі говориться, що підприємство розповсюджує провокативну рекламу та не вживає жодних дій для усунення порушень. Також говориться, що до комісії неодноразово звертались мешканці області зі скаргами на порушення законодавства про рекламу даним товариством.

«А кіт ковбаску наминає, неначе й не до нього річ….»

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини