Сайт Малинської мерії «лежить»: є повідомлення у фейсбуці. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Офіційні повідомлення

https://www.facebook.com/MalynCityCouncil

16:47. До уваги керівників установ та організацій! Просимо завтра, 25 лютого, максимально обмежити роботу підпорядкованих Вам установ. У робочому режимі працюють служби, що забезпечують життєдіяльність міста і громади: медицина та підприємства житлово-комунальної сфери. Освітні заклади тимчасово не працюватимуть.

16:47. Відповідно до рішення комісії ТЕБ та НС в Малинській територіальній громаді вводиться комендантська година – це заборона для жителів громади з’являтися на вулицях з 19-00 до 7-00 без особливого дозволу, пересуваючись містом, у кожного має бути при собі документ що посвідчує особу. На зазначеній території посилюється патрулювання та охорона об’єктів, а також вводиться пропускний режим.

15:09. Відновлено роботу сайту Малинської міської ради.

15:04. До уваги жителів громади! Відбулося засідання місцевого Оперативного штабу, рішенням якого погоджено наступне:

  • – Всім, у кого є зброя і набої! Використовуйте її для власної безпеки та безпеки рідних. За бажанням зброю можна передати до тероборони. Приходьте з цією зброєю у приміщення спортивної школи.
  • – Всі бажаючі надати посильну допомогу можуть принести питну воду та продукти харчування, теплий одяг та ковдри у пункт збору, який організовано у приміщенні колишньої водолікарні, що у мікрорайоні паперової фабрики.
  • – Всі, хто перебуває на вулиці, мають мати при собі документи, що підтверджують особу.

11:40. Поліція звертається до населення громади із проханням повідомляти про підозрілих людей на вулицях, особливу увагу звертаючи на людей з елементами червоного кольору на одязі. Про цих людей, а також про всі підозрілі речі повідомляйте на спецлінію поліції 102. Також поліція просить усіх цивільних громадян не виходити на вулицю у форменому або тактичному одязі.

9:13. ВІДЕОзвернення міського голови Олександра Ситайла — ЗА ПОСИЛАННЯМ

8:22. Сайт Малинської міської ради не працює. Вся офіційна інформація на сторінці фейсбук. Слідкуйте за новинами. Зберігайте спокій.Вірте в ЗСУ!

7:20. Шановні жителі громади! Зберігайте спокій, у випадку звукової тривоги – негайно рушайте в укриття! На роботу сьогодні не виходьте!

Додано перелік підвальних приміщень придатних для укриття

Читайте також — Де у Малині шукати укриття

ПРО ШКОЛУ: заняття відмінено — вчителі повідомили в вайбер-чатах

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини