Припадала пилом майже 68 років: в Ірпені знайдено раритетну автівку

В Ірпені знайдено раритетний автомобіль Opel 1935 року, який припадав пилом у дерев’яному сараї майже 68 років.

Як пише Погляд, господар автівки приїхав на ній з Ленінградської області. У СРСР вона потрапила в якості трофея із переможеної Німеччини. Але в Ірпені покататися на трофейній іномарці йому не судилося. Власник авто помер і його родичі, побудувавши дерев’яний гараж для автівки, залишили її без уваги з 1953 року на дуже довгий час.

Один з київських колекціонерів випадково дізнався про цей Opel та вирішив відреставрувати та подарувати йому друге життя.

Цінність автомобіля в тому, що в ньому збереглося майже 98% оригінальних запчастин. Випуск цієї моделі був не довготривалим, з 1935 по 1937 роки, тираж – майже 66 тисяч одиниць. Це був бюджетний автомобіль, доступний для середньостатистичного жителя Німеччини. Швидкість, з якою міг їхати її господар, коли віз трофей з Німеччини могла досягати 80 км на годину, але розмітка спідометра йде до 120. Автівка і зараз на ходу.

Водночас, корозією пошкоджено металеві частини кузова, тканину даху, колись в ньому було замінено гуму та встановлено бампери від «Москвича». Цікава деталь цієї моделі «Opel P4» в тому, що не маючи де розмістити багажник, конструктори зробили ззовні складну металеву полицю для чемоданів.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини