Вже 6 років вулиця Кривенчука перекрита: чи варта гра свічок?

Тут обіцяли облаштовану пішохідну зону, але вже шостий рік вулиця лише простоює перегородженою…

Шість років тому, у 2015 році, рішенням міськвиконкому у Малині перекрили вулицю Кривенчука. Нагадаємо, що у 2015-ому колишній мер Олексій Шостак запропонував облаштували благоустрій цієї вулиці «Юніграну», паперовій фабриці — встановити лавочки для відпочинку та ліхтарі, а фірмі «Люкс-нет» — облаштувати зону покриття WI-FI.

Втім, щось пішло не так, бо віз і нині там – нічого принципово нового за цей час на вулиці не облаштували. Єдине – відгородили клумбами та створили незручності малинцям, які через перекритий рух змушені об‘їжджати сусідніми вулицями.

Вулиця Кривенчука у Малині

Днями цю тему підняли у  Facebook-групі «МалинчанИ». Мирослава Лохтенко пише, що з початку навчального року проблема лише загострилася.

«Вулиці Мельника (Ковальчука ) і Тараскіна переповнені автомобілями, що довозять діток до двох шкіл. Через те, що вулиця Кривенчука недоступна для проїзду, виникло багато незручностей для жителів прилеглих вулиць, організацій і магазинів, які тут розміщені. Перелік чималий… Навіть просто виїхати складно – повернути з вулиці Мельника можна лише вправо, а з провулку Січових Стрільців нереально через припарковані автомобілі поціновувачів кави. Не розумію, в чому сенс заборони проїзду по Кривенчука?» – дивується дописувачка.

У коментарях під дописом Юлія Добровольська пише, що особисто зверталася з цією проблемою у мерію, коли при владі був мер Шостак.

«Так, як його тоді не було, мене прийняв пан Піковський, і сказав, що ту вулицю мають викласти плиткою, і зробити, як зону відпочинку, але не сказав в якому житті це буде…», – зазначила Юлія.

Вулиці Кривенчука у Малині

У 2018 році ІнфоМалин писав, що тоді місто зверталось до народного депутата від Малинського округу Павла Дзюблика, щоби він пролобіював у Верховній Раді виділення коштів на реконструкцію вулиці. Однак  той у коментарі журналістам повідомив, що домовленість залишилась лише на словах.

До речі, три роки тому до облаштування громадського простору на Кривенчука долучались волонтери організації «Будуємо Україну разом», позаяк тоді малинці наполягали на тому, що тут варто було б створили арт-простір.

Зараз же мешканців міста хвилює подальша доля вулиці. Зокрема, кажуть про те, що міська влада має переглянути рішення про облаштування пішохідної зони. Адже це, на їх думку, без сенсу.

«Проводити масові заходи там ніде – замало місця, необлаштовані місця для глядачів, спека влітку… А от проблем купа: швидка, пожежна, поліція – зайвий час на об’їзд. Місто для людей, чи люди для міста? Камені прибрали, може, й клумбам з Кривенчука можна знайти краще місце?» – зазначає Мирослава Лохтенко.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини