Північний об’їзд Житомира відремонтують за 4 млрд грн

Вартість 1 км дороги оцінили в 180 млн грн

Реконструкцію 22 км Північого обходу Житомира оцінили в 4 мільярди гривень.Тендер із такою очікуваною вартістю за реконструкцію ділянки дороги Київ-Чоп у Житомирській області оголосила 20 січня на Prozorro САД. Вартість 1 км дороги оцінили в 180 млн грн. Йдеться про Північний обхід, де наразі зупинені роботи.

Аукціон має початися 29 березня, повідомляє інформаційний портал Перший житомирський.

Підряднику, згідно з документацією, заплатять 30% авансу. Самі ж роботи планують закінчити до квітня 2024 року.

Цікаво, що китайська компанія Sinohydro, з якою розірвали договір, планувала відремонтувати цю ділянку втричі дешевше – за 1,3 млрд грн (42,3 млн євро коштів ЄБРР та Європейського інвестиційного банку).

Після того, як компанія провела основні роботи, її звинуватили у зятягуванні термінів та у жовтні 2020 року розірвали договір.

Своєю чергою китайський підрядник вказував саме на затримки з української сторони, у тому числі оплати та передачі земельних ділянок, а також інші фактори.

Втричі вищу ціну на реконструкцію Північного обходу пояснюють тим, що планують демонтувати попередньо виконані роботи.

Читайте також – Цього року планують відремонтувати вулицю Героїв Малинського підпілля.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини