Автобусний рейс за маршрутом «Гранітне-Малин». Чи виживе (приживеться)?

У понеділок, 1 лютого, відбувся перший рейс із Гранітного у напрямку Малина. У  салоні автобуса було троє пасажирів.

Як і було заявлено на сайті Малинської міської ради, о 15:15 автобус прибув у вказане місце, на автобусну зупинку біля переїзду, щоб забрати мешканців селища. Однак, як з’ясувалось, було всього троє пасажирів – при загальній наповненості у 20 посадкових місць. Головне питання, яке виникає, чи при такому попиті перевізник зможе обслуговувати цей маршрут надалі.  

Заступник малинського міського голови Павло Іваненко прокоментував ІнфоМалин цю ситуацію.

«Ми всі розуміємо, що рентабельність для перевізника є важливою. Але маємо випадки, коли деякі наші перевізники курсують на кількох маршрутах і далеко не усі є прибутковими. Вони можуть працювати лише тому, що якийсь маршрут є популярним і за рахунок цього вдається перекривати збитки від іншого. Тому будемо шукати можливостей, щоб на рейсі до Гранітного працював перевізник, який обслуговує ще інші маршрути», – зазначив Павло Іваненко.

Він також згадав про те, що до міської ради часто телефонують мешканці інших прилеглих до Малина сіл. Зокрема, цікавляться, чому приміські автобуси не заїжджають у їхні місцевості…

«Телефонують жителі Щербатівки, Слобідки. Ми намагаємось з’ясувати причину у перевізників. Нині вони пояснюють ситуацію нерентабельністю. Але повторюсь, що шукатимемо шляхів, які допоможуть закріпити за непопулярними рейсами більших перевізників, які зможуть дозволити собі такі маршрути», – підкреслив Павло Іваненко.

Водночас додамо, що у коментарях під повідомленням міської ради мешканці цікавляться й можливістю сполучення з Федорівкою, стверджуючи, що «люди хочуть шукати роботу в Малині, возити дітей на заняття». 

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини