На Київщині змінився керівник Нацполіції: що про нього відомо

Очолив поліцію області генерал третього рангу Анатолій Щадило

Ввечері 11 вересня голова Нацполіції Іван Вигівський призначив генерала третього рангу Анатолія Щадила головою поліції Київської області. На цій посаді він замінив Андрія Нєбитова, який керував поліцієїю Київщини з 2019-го, і тепер пішов на підвищення — стане заступником голови Національної поліції України і подякував колегам за роботу:

«Для мене чотири роки служби на чолі поліції Київської області підійшли до свого завершення. Це неймовірний досвід і важливий етап мого життя. Я щиро вдячний кожному, з ким ми пройшли цей шлях, з ким пліч-о-пліч вистояли в найскладніший час повномасштабного вторгнення російської армії в лютому 2022 року, з ким були та залишаємось максимально згуртованими жагою захистити нашу країну та знищити окупанта»,заявив Нєбитов.

Андрій Нєбитов

Іван Вигівський додав, що новий голова обласного управління поліції продовжить розвивати структурний підрозділ у Київській області.

«Анатолій Щадило продовжить позитивні напрацювання і надалі розвиватиме поліцію Київщини, в тому числі відновлення підрозділів, зруйнованих внаслідок окупації. Перед усім особовим складом поліції продовжують стояти основні завдання: забезпечення безпеки і правопорядку, захист прав і свобод громадян та протидія злочинності», – зазначив Вигівський.

Під час представлення

Щадило зі свого боку зазначив, що «докладе всіх зусиль» для підтримання в області порядку і створення безпекового середовища для громадян.

До цього, Щадило був начальником Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області. А ще раніше очолював управління Нацполу на Хмельниччині.

У декларації Анатолія Щадила за 2018 рік зазначено, що він працював на посаді старшого інспектора тренінгового центру ГУНП в Київській області. Має дружину та двох синів. У 2014 році працював на посаді заступника начальника столичного управління Міністерства Внутрішніх Справ, а у 2013 році він був заступником начальника управління МВС у Волинській області.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини