Меблі біля грубок і печі з тріщинами: рятувальники перевіряли, як гріються малинські родини

Правоохоронці з рятувальниками перевірили, як зараз опалюють домівки багатодітні родини, та роздали їм інформаційні довідки

У зимовий період на офіційних сайтах ДСНС регулярно публікують інформацію про наслідки неправильного поводження з вогнем та системами опалення. Отруєння чадним газом, вибухи, пожежі – усьому цьому можна було б запобігти, якби господарі були уважнішими та відповідальніше обігрівали свої домівки, вважають у поліції та в ДСНС.

Відтак, цього тижня спільно із рятувальниками та міським центром соціальних служб місцева поліція Малина перевірила дотримання пожежної безпеки у багатодітних сім’ях.

Під час перевірок

 На місці батькам та опікунам роздали також інформаційні брошури про безпечний обігрів помешкань. Якщо ж бачили якісь загрожуючі фактори, також рекомендували їх виправити, аби запобігти трагедії.

Пожежники застерігають: у зв’язку з сильним похолоданням збільшився ризик перегріву грубок, тому будьте обережними під час їхньої експлуатації. За декілька годин до сну жар має прогоріти.

Як писав MALYN.MEDIA, минулого тижня на Малинщині за дві доби трапилися три пожежі, у вогні загинула 74-річна бабця.

Читайте також – Згоріла хата — на Малинщині мати з донькою залишилися просто неба.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини