Три пожежі за дві доби: на Малинщині у вогні загинула 74-річна бабця

Нещастя сталося днями у Ксаверові — у вогні вщент згоріла місцева жителька, 1947 року народження

Трагедія трапилася  вчора, 12 січня. Вранці пенсіонерку бачили у сільській крамниці, а близько 11:00 її онучка вже не змогла достукатися до бабусі, проте нічого доброго не запідозрила. Міркувала, що літня жінка могла лягти удень відпочивати, розповідають вогнеборці.

По обіді сусіди побачили, що хата охоплена вогнем, і припустивши, що там перебуває господарка, почали вибивати шибки й оглядати кімнати. Проте ні вони, ні пожежники, на жаль, вчасно бабусю не знайшли. Загасивши вогонь, вогнеборці виявили залишки тіла нещасної у задній кімнаті, неподалік грубки.

Попередня причина пожежі — недотримання правил експлуатації пічним опаленням.

Через пічне опалення того ж дня горіла хата у Малинівці, де вогонь знищив до пів квадратного метра фронтона. А сьогодні з цієї ж причини виникла пожежа у мешканців Скуратів — наслідки теж незначні, за попередньою інформацією, вигорів частково перестінок.

Пожежники застерігають: у зв’язку з сильним похолоданням збільшився ризик перегріву грубок, тому будьте обережними під час їхньої експлуатації. За декілька годин до сну жар має прогоріти.

Читайте також — У Слобідці вчаділа у власному будинку 89-річна жінка

Марина Кириченко
Марина Кириченкоhttp://malyn.media
Журналістка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини