MALYN.MEDIA увійшло до Мапи рекомендованих медіа України

Медійні експерти та юристи оцінювали регіональні новинні портали, радіо й телеканали за трьома основними блоками критеріїв — прозорість, дотримання професійних стандартів і журналістської етики

Менше півтори сотні медіа пройшли незалежне експертне оцінювання та були занесені на інтерактивну Мапу рекомендованих медіа. Загалом мапа охоплює 101 онлайн-медіа, 24 радіо та 48 телеканалів у 24 областях України та АР Крим. І MALYN.MEDIA — серед них.

Про це повідомляє сайт ІМІ.

Зокрема, у Житомирській області рекомендують п’ять медіа:

  • СК1 — телебачення;
  • УР.Житомир – радіо (регіональна радіостанція Українського радіо у складі Суспільного мовлення)

«Проєкт ініціювали громадські організації «Інститут масової інформації» та «Детектор медіа» за підтримки міжнародної організації Internews. Переглянути мапу можна за посиланням. Проєкт систематично оновлюватиметься, до участі в мапі зможуть подати заявку всі українські медіа, які матимуть бажання долучитися», — йдеться у повідомленні.

На першому етапі до участі в проєкті подалося понад 200 регіональних медіа. Незалежні медійні експерти та юристи оцінювали регіональні новинні портали, радіо й телеканали за трьома основними блоками критеріїв – прозорість, дотримання професійних стандартів і журналістської етики. Детальніше з методологією оцінювання можна ознайомитися за посиланням.

«Мапа рекомендованих медіа – це продовження багаторічної роботи ІМІ та «Детектора медіа» над моніторингами якості інформації, яку отримують українські громадяни. ІМІ вже давно публікує «Білі списки» онлайн-медіа. І вони для багатьох стають орієнтиром: яким медіа можна довіряти. На мапі тепер будуть представлені і телекомпанії за результатами моніторингу «Детектора медіа», – заявила голова правління ГО «Детектор медіа» Наталія Лигачова.

На думку директорки ІМІ Оксани Романюк, мапа допоможе захистити й підтримати незалежні медіа в Україні.

«Медіа впливають на те, як факти розглядаються та обговорюються в суспільстві, сприяють формуванню громадської думки. Тому незалежність і плюралізм медіа є запорукою здорової демократичної системи. Сподіваємося, що ця мапа допоможе і громадянам, які шукатимуть якісні та достовірні джерела інформації», – сказала Оксана Романюк.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини