Перший дует з сином: малинський музикант Михайло Тараскін випустив нову пісню

На написання пісні підштовхнула історія із життя Марка

Днями малинський автор та виконавець пісень Михайло Тараскін (TARAS KEEN) презентував нову пісню під назвою «Box Fries», яку виконав разом з сином Марком (MARKUHA).

Нашому виданню Михайло Тараскін розповідає, що він і раніше виконував пісні з сином, але ніяк не доходило до релізу. «Box Fries» мав виконувати або він, або син, але в результаті зрозуміли, що спільне виконання буде найкращим рішенням.

Слова Михайло Тараскін писав особисто, а підштовхнула його до цього історія із життя сина — про історію закоханих, шляхи яких розійшлися через різні погляди на життя.

«Марк більш романтичний, мрійник, а дівчина, про яку ми співаємо, більш реалістична, якщо так можна сказати. Але взагалі це пісня не лише про нього та неї. Я б сказав, що це такий збірний образ з життя людей. Буває, люди розлучаються через різні погляди на речі, і таких випадків дуже багато. Думаю, багато себе у цьому впізнають», — розповідає Михайло Тараскін.

Сам Марк каже: спільний дует намагалися створити вже давно, але завжди відкладали на потім.

«А тут випала така нагода, вирішили нарешті втілити задумане. Для мене ця пісня не лише про мою історію. Погоджуся з тим, що це збірний образ. Наприклад, там є такі слова: «лайф бігом міняю на київстар». Річ в тому, що колись у Малині не працював інтернет від лайфу, тому доводилося змінити оператора для зв’язку. У пісні в житті цих двох людей щось сталося, тому він бігом і міняє лайф на київстар, щоб тільки обірвати стосунки…Десь так», — розповідає Тараскін молодший.

Чому «Box Fries» — Марк каже, що батько полюбляє бокс картоплі фрі з «Пульчинелли». Це і підштовхнуло до такої назви.

Прослухати пісню можна також на усіх стрімінгових платформах за посиланням.

Під час розмови Михайло Тараскін анонсував, що незабаром випустить нову пісню з канадійкою «Welcome to me». Обіцяє, що вона була більш романтична, і не схожа на попередні його більш брутальні пісні. Свої сольні пісні планує випустити і Марк.

Пів року тому Тараскін випустив пісню «Фанти (Якби не війна)», сюжет якої розгортається на вулицях Малина до і після повномасштабного вторгнення.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини