Комунальники новим методом латають ями біля Недашок

Дорогу ремонтують пневмо-струменевим методом

На території Малинської громади ремонтують дорогу між селами Недашки та Ксаверів. Латають дороги з допомогою нової техніку, яку придбали раніше за майже півтора мільйона гривень. Цей метод називається пневмо-втруменевим.

Про це повідомляє Малинська міська рада.

«Поки дозволяють погодні умови, комунальники активно ремонтують дороги Малинської громади. Зокрема, зараз вони здійснюють поточний ремонт дорожнього покриття між селами Недашки та Ксаверів. Цей шлях не ремонтувався уже давно. Окремі ділянки мають значні вибоїни. Тому для ремонту дорожники використовують пневмо-струменевий метод», – повідомоляють у мерії.

У мерії запевняють, що новий метод є досить ефективним, адже поєднує кілька операцій: очищення вибоїн та тріщин; приготування та змішування бітумних емульсій із щебенем та заповнення вибоїн сумішшю під стисненим повітрям.

«У результаті щебенево-бітумна суміш щільно заповнює весь об’єм пошкоджень», – запевняють у Малинській міській раді.

У відкритих джерелах ми знайшли, що таку установку місто придбало цього року. Тендер виграло ТОВ ТД «Будшляхмаш», яке продало техніку за 1,3 млн грн.

Нагадаємо, що у 2016-ому році, за каденції мера Шостака, дороги Малина почали ремонтувати з допомогою рециклера. Міні-асфальтний завод тоді купили за 439 тис. грн, але схоже, він не відпрацював своїх коштів, бо за короткий час безслідно зник з вулиць міста.

Цього року місто також купило підмітальну машину, яка запам’яталась малинцям тим, що двічі розкидала пилюку, замість того, щоб збирати її.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини