Дороги Малина ремонтують технікою за 1,3 млн грн

У міськраді похвалились новим методом ремонту малинських доріг

У ці дні на вулицях Малина працює ремонтна техніка, яка – як запевняють у мерії – латає дороги у якийсь принципово новий спосіб, ніж раніше. Зокрема, йдеться про пневмо-струменевий метод. На цю техніку з міської казни витратити 1 мільйон 323 тисячі гривень. Йдеться про окрему установку, кріплять на базі автомобіля.

Про це повідомили в Управлінні житлово-комунальної інфраструктури Малинської громади.

Зараз техніка працює на частині дороги по вулиці Винниченка.

«Варто зазначити, що пнемо-струменевий метод вважається одним з найбільш ефективних у ліквідації ямковості. Завдяки роботі однієї подібної машини (з робочим «органом» – пневмо-гідравлічною гарматою) вдається поєднати кілька операцій одночасно, що дає змогу, працівникам КП “Малин”, значно спростити технологічний процес», – йдеться у повідомленні.

Комунальники також уточнюють, що спочатку готують та змішують бітумну емульсію із щебенем, а тоді заповнюють вибоїни та тріщини сумішшю під стисненим повітрям.  

«Ямковий ремонт струменевим методом асфальтобетонного покриття виконується при глибині ям (вибоїн, тріщин, просадок тощо) до 5 см, при температурі повітря не нижче +5 °С (за нижчих температур використовується додаткове зимове обладнання)», – кажуть у мерії.

У відкритих джерелах ми знайшли, що таку установку місто придбало цього року. Тендер виграло ТОВ ТД «Будшляхмаш», яке продало техніку за 1,3 млн грн.

Нагадаємо, що у 2016-ому році, за каденції мера Шостака, дороги Малина почали ремонтувати з допомогою рециклера. Міні-асфальтний завод тоді купили за 439 тис. грн, але схоже, він не відпрацював своїх коштів, бо за короткий час безслідно зник з вулиць міста.

Цього року місто також купило підмітальну машину, яка запам’яталась малинцям тим, що двічі розкидала пилюку, замість того, щоб збирати її.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини