Дороги Малина ремонтують технікою за 1,3 млн грн

У міськраді похвалились новим методом ремонту малинських доріг

У ці дні на вулицях Малина працює ремонтна техніка, яка – як запевняють у мерії – латає дороги у якийсь принципово новий спосіб, ніж раніше. Зокрема, йдеться про пневмо-струменевий метод. На цю техніку з міської казни витратити 1 мільйон 323 тисячі гривень. Йдеться про окрему установку, кріплять на базі автомобіля.

Про це повідомили в Управлінні житлово-комунальної інфраструктури Малинської громади.

Зараз техніка працює на частині дороги по вулиці Винниченка.

«Варто зазначити, що пнемо-струменевий метод вважається одним з найбільш ефективних у ліквідації ямковості. Завдяки роботі однієї подібної машини (з робочим «органом» – пневмо-гідравлічною гарматою) вдається поєднати кілька операцій одночасно, що дає змогу, працівникам КП “Малин”, значно спростити технологічний процес», – йдеться у повідомленні.

Комунальники також уточнюють, що спочатку готують та змішують бітумну емульсію із щебенем, а тоді заповнюють вибоїни та тріщини сумішшю під стисненим повітрям.  

«Ямковий ремонт струменевим методом асфальтобетонного покриття виконується при глибині ям (вибоїн, тріщин, просадок тощо) до 5 см, при температурі повітря не нижче +5 °С (за нижчих температур використовується додаткове зимове обладнання)», – кажуть у мерії.

У відкритих джерелах ми знайшли, що таку установку місто придбало цього року. Тендер виграло ТОВ ТД «Будшляхмаш», яке продало техніку за 1,3 млн грн.

Нагадаємо, що у 2016-ому році, за каденції мера Шостака, дороги Малина почали ремонтувати з допомогою рециклера. Міні-асфальтний завод тоді купили за 439 тис. грн, але схоже, він не відпрацював своїх коштів, бо за короткий час безслідно зник з вулиць міста.

Цього року місто також купило підмітальну машину, яка запам’яталась малинцям тим, що двічі розкидала пилюку, замість того, щоб збирати її.

Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини