Біллербек збирає допомогу для Малина: від ковдр до ноутбуків

Зазначають, що у переліку – ті речі, які просила українська сторона

У німецькому Біллербеку оголосили збір допомоги для Малина. Напередодні зими збирають кілька категорій товару: від засобів гігієни до техніки, яка може знадобитися під час блекаутів.

Про збір повідомляють у фейсбуці німецького міста.

«Багато пожертвувань і засобів допомоги вже надійшло до нас за дуже короткий час. Оскільки зима не за горами, а система охорони здоров’я відчуває величезне навантаження через війну, отримуємо конкретні запити. Потрібні  шапки, зимове взуття/чоботи та зимовий одяг для дітей та дорослих, ковдри, спальні мішки, засоби гігієни, аптечки, медикаменти, павербанки, місткістю 30 000 мАг, блоки аварійного живлення, продукти, кондитерські вироби, посуд, ноутбуки та планшети. Подарований одяг має бути в дуже хорошому стані», — сказали представники ініціативи Billerbeck «Malyn-Hilfe» Марко Леннерц і Хансі Вілкенс.

Також у повідомленні залишили реквізити для переказу грошей. Усю зібрану допомогу планують доставити після 20-х чисел листопада.

Нагадаємо, що 24 квітня Малин та німецький Біллербек підписали угоду про партнерство.

Довідка.

Біллербек (нім. Billerbeck) — місто в Німеччині, знаходиться в землі Північний Рейн-Вестфалія. Підпорядковується адміністративному округу Мюнстер. Входить до складу району Кесфельд.

Площа — 90,93 км2. Населення приблизно вдвічі менше від Малина — близько 12 000 осіб.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини