40 днів у скорботі: друзі Артура Голуба встановили пам’ятник на місці загибелі захисника

Невеликий пам’ятний знак встановили у селі Верхньоторецьке на Донбасі

22 жовтня минуло 40 днів від загибелі нашого земляка у зоні бойових дій на сході країни – Артура Голуба. За такий короткий час друзі встановили на місце загибелі Артура символічний пам’ятний знак.

Про це повідомила матір Артура Голуба – Оксана Коваленко.

«У житті мого Янгола було все найкраще – навіть друзі справжні! Це вони встановили пам’ятний знак на місці загибелі сина, Артура Голуба, патріота, вірного товариша, справжнього воїна», –  зазначила Оксана Коваленко.

Вона також звернулась до воїнів, які нині продовжують воювати на сході країни, і закликала їх берегти себе та тих, хто поряд.

«Нехай ніхто із ваших рідних не відчуває пекельний біль втрати рідної дитини. Будьте здорові!» – висловилася вона.

Нагадаємо, що Артур Голуб загинув у неділю, 12 вересня. У вантажівку, якою він керував, влучила протитанкова ракета, яку запустили російські найманці. Трагедія трапилася біля села Верхньоторецьке. 

Загиблий був бійцем 503-ого Окремого батальйону морської піхоти. 13 вересня мер Олександр Ситайло своїм розпорядженням оголосив 14 вересня Днем жалоби на знак скорботи за загиблим учасником ООС – Артуром Голубом. Бійця поховали на Городищанському кладовищі 14 вересня. Йому було всього 27 років.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини