В Овручі зносять старе єврейське кладовище

Активісти знаходять на околицях міста людські рештки…

На території так званого «Нового єврейського кладовища» по вул. Металістів в Овручі помітили важку техніку.

Про це заявила Об’єднана Єврейська Община України.

Кладовище було засновано у 19 сторіччі. У 1948-ому надгробки з нього були поцуплені радянською владою для використання у будівництві.

«Приблизно 25 липня 2023 року помічена робота важкої техники, територія кладовища зноситься. При цьому місцевими громадськими активістами на звалищі на околиці міста було знайдено людські рештки. Поліція приїхала на виклик активістів та з’ясувала, що це привозна земля. Тож, це може бути пов’язано з розриванням нового єврейського кладовища», — написали на сторінці організації.

Також зазначають, що Об’єднана єврейська община України рішуче засуджує проведення будь-яких робіт на кладовищах, що можуть спричинити осквернення поховань і повідомили, що звертаються до правоохоронних органів, Овручської ОТГ та Житомирської обласної військової адміністрації з цього приводу.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини