Трагічний випадок на Ворсівському водосховищі: провалився під лід та загинув рибалка

18 березня стався прикрий випадок на Ворсівському водосховищі — 61-річний чоловік провалився в крижану воду та загинув.

Про це повідомляє Управління ДСНС України у Житомирській області.

Потопаючого з берега помітив випадковий перехожий, який викликав рятувальників.

«Людина перебувала у проломі на відстані близько 500 м від берега. Коли рятувальники наблизились до чоловіка, ознак життя він уже не подавав. Ймовірно, він рибалив, адже в проломі була валіза рибалки. Напевно, у якийсь момент лід не витримав, і чоловік опинився у воді. Інших рибалок на водоймі у цей час не було», — йдеться в повідомленні.

Рятувальники Житомирщини звертаються до населення – наразі виходити на замерзлі водойми КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО.

Не повторюйте таких сумних історій. Крига вже майже розтанула, тому замерзлі водойми – не те місце для проведення дозвілля.

Якщо ж ви вже провалилися під лід, то найголовніше – не піддаватися паніці. Треба намагатися утримуватися на плаву, уникаючи занурення з головою та кликати на допомогу. Для порятунку фахівці радять вилізти на лід, широко розкинувши руки, наповзаючи на його край грудьми і почергово витягувати на поверхню ноги. Для цього потрібно якомога ефективніше використати своє тіло, збільшуючи ним опорну площу.

Вибравшись на лід, варто перекотися і відповзти в той бік, звідки йшов – де міцність льоду вже відома. Далі необхідно обов’язково переодягнутися. Якщо сухого одягу під руками нема, можна викрутити мокрий і знову одягнути його. Щоб зігрітися, виконуйте будь-які фізичні вправи. Варто розтертися сухою вовняною тканиною, а далі – сховатися в захищеному від вітру місці, добре укутатися і по можливості випити чогось гарячого.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини