Помер настоятель Свято-Дмитріївської церкви у Малині Михайло Іршак

Протоієрей відійшов у вічність на 62-ому році життя

Учора, 4 травня, стало відомо, що помер священник Свято-Дмитріївської церкви, протоієрей Михаїл Іршак.

Про це повідомляє Полісся today.

Михайло Миколайович був чудовим священником, який присвятив своє життя служінню Богу та людям. Він завжди був відкритим до розмов та готовим допомогти в скрутних ситуаціях.

Свого часу отець Михаїл доклав багато зусиль для будівництва Свято-Дмитріївського храму, щоб створити місце, де люди зможуть зустрічатись з Богом, молитись та знаходити духовний спокій.

У травні торік храм під його керівництвом перейшов з московського патріархату у ПЦУ.

Він завжди прагнув донести до своїх парафіян, що через молитву та Божу благодать, правда, любов і мир можуть оселитись у їхніх серцях та родинах.

Всі охочі можуть попрощатися та провести в останній шлях духовного наставника отця Михаїла, зайшовши до його улюбленої церкви. Вечірнє служіння відбудеться в п’ятницю, 5 травня, о 16:30, а літургія у суботу, 6 травня, о 08:00. Чин похорону Михайла Іршака запланований на близько 11:00.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким померлого. Світла пам’ять…

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини