Хотів переплисти Малинське водосховище: рятувальник розповів про 19-річного хлопця, який ледь не втопився

Хлопець раніше навчався у Вишевицькій школі-інтернаті

Інцидент трапився у Малині, на водосховищі на річці Ірша. Учора, по обіді місцеві рятувальники отримали повідомлення про те, що на річці тоне хлопець.

Сьогодні заступник начальника 13 Державної пожежно-рятувальної частини м. Малин Валерій Охріменко розповів MALYN.MEDIA, як все було.

На дитячому пляжі відпочивала компанія із чотирьох хлопців. Раптом один з них, 19-річний юнак вирішив переплисти водосховище… За деякий час друзі зрозуміли, що хлопцеві не вистачає сил і він починає тонути. Кинулися його рятувати, у цей час він був за близько 600 метрів від берега.

Четвертий товариш залишився на березі й повідомив ДСНС. Рятувальники приїхали на місце, оперативно сіли на надувний човен та кинулися рятувати.

«Дорогою підібрали товаришів цього хлопчини. Їм теж не вистачило сил здолати таку дистанцію. Врятували і хлопця, який тонув. Його витягли у човен за близько 100 метрів до «коси». Виявилося, що в нього була судома ноги. Медичної допомоги він не потребував, з ним все в порядку», — коментує Валерій Охріменко.

З’ясувалося, що хлопець має давні проблеми із психічним здоров’ям, навчався у Вишевицькій школі-інтернаті. Перебуває на обліку у поліції.

Читайте також — 20 хвилини був у воді: у Малині ледь встигли врятувати рибалку, який провалився під лід

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини