1000 пачок цигарок без акцизу і алкоголь у бутлях: у Малині зупинили водія, який постачав у магазини нелегальні товари

Водія зупинили за порушення ПДР

Понад 1 000 пачок цигарок та більш ніж 40 літрів алкоголю в автомобілі місцевого мешканця. На пакуванні не було відповідних марок акцизного збору.

Як уточнив MALYN.MEDIA заступник начальника відділення поліції №1 Малина Михайло Бондарчук, автомобіль зупинили на вулиці Мазепи (раніше – вулиця Гагаріна) у місті.

«За кермом був місцевий мешканець. Зупинили його за порушення ПДР. І в автомобілі виявили всі нелегальні товари. Нам вже відомо, що він замовляв їх в інтернеті і потім реалізовував по місцевих магазина — як міста, так і громади загалом», — уточнив Бондарчук.

Чоловікові виписали штраф. Зокрема, за ч. 1 ст. 164-5 (Зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного податку встановленого зразка) КУпАП. Матеріали передали до Малинського районного суду.

Сума штрафу від 100 до 250 неоподаткованих мінімумів: тобто від 1700 до 4250 грн. А також передбачено конфіскацію товару.

Читайте також — Біля Ворсівки зупинили автомобіль з повним багажником коноплі

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини