Уродженець Малина виборов звання на конкурсі «Молодий вчений року»

Отримав звання «Молодий методист року в галузі географічних та геологічних наук»

Наш земляк, 25-річний Ілля Циганенко-Дзюбенко, здобув почесне звання «Молодий методист року в галузі географічних та геологічних наук» на Всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року» за результатами 2023 року.

Ілля навчається в аспірантурі за напрямком «Екологія» в Житомирській політехніці, асистент кафедри наук про Землю та керівник центру наукового розвитку учнів та молоді «EcoYouth».

«Варто зазначити, що Ілля з самого дитинства демонстрував неабиякі здібності до навчання. Він закінчив Малинський ліцей №3 з відзнакою, а потім здобув вищу освіту в одному з найпрестижніших університетів України – Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де також був одним з кращих студентів. Минулого року Ілля вже мав досвід підготовки юних учасників конкурсу Малої академії наук, щиро пишаючись їхніми успіхами»,написали у пресслужбі мерії.

Науковець є автором та співавтором близько 20 наукових праць, стажувався за кордоном та має міжнародні сертифікати. У 2023 році отримав подяку від Малинської міської ради.

«Молодий вчений року у номінації “Молодий методист у галузі географічних та геологічних наук”. Дуже красномовно. І дуже гарний приклад своїм 2 учням 2023 року, 9 учням 2024 року та 15 учням (на цей час) 2025 року, що справжня праця – має заслужену винагороду, а справжня наука — завжди перемога»,поділився враженнями молодий науковець, подякувавши керівнику та команді за підтримку.

Організатором конкурсу є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.⠀Церемонія нагородження відбудеться 18 травня у Києві.

Вітаємо земляка з перемогою та бажаємо нових перемог на шляху!

По темі: Педагог з Малина стала фіналісткою першого туру конкурсу «Учитель року — 2024»

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини