Педагог з Малина стала фіналісткою першого туру конкурсу «Учитель року — 2024»

Ольга Штулінська майже 20 років викладає географію у Малинському ліцеї №1

Вчителька географії Малинської школи №1 Ольга Штулінська стала фіналісткою першого, обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2024».

Про це спершу повідомили на сторінці Центру професійного розвитку педагогічних працівників Малинської громади.

«Вітаємо з перемогою фіналіста обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Географія» Ольгу ШТУЛІНСЬКУ, учительку Малинського ліцею №1 ім. Ніни Сосніної Малинської міської ради!

Бажаємо успіхів, оптимізму, миру, нових творчих злетів і професійних здобутків! Нехай творчий потенціал, палкий ентузіазм та наполеглива праця завжди допомагають досягати поставленої мети! Ви наша гордість!» — йдеться у дописі.

MALYN.MEDIA поспілкувалося з Ольгою Володимирівною. Про свої результати вона розповідає скромно, наголошуючи: ввійти у фінал їй вдалося завдяки підтримці колег, досвід яких роками переймала; і учням, якізавжди мотивували розвиватися.

«Перший етап конкурсу стартував у жовтні. Чому вирішила взяти участь? Річ в тому, що ми, вчителі, завжди наполягаємо, аби наші учні активно брали учать у змаганнях, конкурсах. А тут прийшов час і себе перевірити. На фінал я не сподівалася, але до кожного завдання підходила відповідально. Намагалася продемонструвати усе, що вмію», — розповідає Ольга Штулінська.

У Малинському ліцеї №1 вона працює вже майже два десятки років. До речі, також є випускницею цієї школи.

«Мені здається, що всі мої знання — це результат гарного оточення та впливу колег, зокрема. Я роками переймала їхній досвід, вчилася грамотно працювати з дітьми. Надихали мене і мої учні, які своєю допитливістю підштовхували розвиватися. Взагалі вважаю, що будь-який конкурс — це не лише можливість перевірити свої знання, а й гарний шанс для особистого розвитку. Радію, що вдалося потрапити у п’ятірку кращих вчителів географії по Житомирщині», — зазначила Шулінська.

Уточнимо, що за підсумком балів, вона зайняла четверту сходинку з п’яти.

Приєднуємося до вітань! Бажаємо невичерпного натхнення та нових професійних досягнень.

По темі: Призові місця та золоті медалі: огляд перемог, які завоювали юні мешканці Малинщини

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини