У Бердичеві учнів 1-4 класів у навчальні дні возитимуть безплатно

Місцева влада посилається на закон, перевізники підтримали.

Не встигло трохи стихнути, але не зникнути, бурхливе обговорення бердичівлянами у соціальних мережах підвищення вартості проїзду у міських маршрутках, як темою для висловлення думок, запитань, суперечок стала інформація про безкоштовний проїзд у транспорті учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл міста, — пише видання Ріо-Бердичів.

Зазначаючи, що прийнято відповідний закон, батьки почали висловлювати своє обурення, чому всі мовчать і чому перевізники не в курсі, що це дійсно можливо за умови отримання учнівських квитків. Ті, у свою чергу, повинна видати дітям школа, в якій вони навчаються.


У коментарях під дописами повідомили, що їхнім дітям такі квитки вже видали. У перерахованому списку відмітились НВК №10, ЗОШ №1, НВК №4, СЗОШ №17, ЗОШ №5, СЗОШ №7. Щоправда, деякі школи самі придбали і безкоштовно роздали, а в деяких школах батьки самостійно їх купували.


Під час наради міського голови з очільниками освітніх профспілок, яка проходила цього тижня, міський голова Сергій Орлюк зазначав, що найближчим часом дане питання буде вирішено і стосуватиметься цей безкоштовний проїзд учнів початкових класів лише навчального тижня.


Вже у четвер під час зустрічі з перевізниками, яка була запланована з метою обговорити і внести зміни в графіки руху маршруток, зафіксувати їхню кількість та відкоригувати маршрутну сітку, забравши непотрібні маршрути, підняли і це питання. Перевізники погодилися возити учнів 1-4 класів безкоштовно у навчальні дні при пред’явленні учнівського квитка.


Як розповіла начальник відділу освіти і науки Бердичівської міської ради Валентина Адаменко, такі квитки, як і кілька років тому, є синього кольору. В них кожна школа має прописати дані про дитину, вказати школу, клас, вклеїти фото учня. А для тих учнів, котрі навчаються у другу зміну і повертаються додому з навчання до 18-ї години, обов’язково потрібно в учнівському квитку зробити помітку – І чи ІІ зміна.

Нагадаємо, у Малині 27 серпня на міських автобусних маршрутах встановили новий тариф — 7 гривень.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини