10 днів на збір урожаю: картопля може стати надбанням ІП «Малин-Захід»

Садибні ділянки будуть вирівнювати та огороджувати територію для індустріального парку

Буквально недавно, 30 серпня, Малинська міськрада підтримала створення індустріального парку «Малин-Захід». А зараз вже населення повідомляють про початок робіт.

«Просимо до 19.09.2021 завершити всі польові роботи на території по вулиці Романенка, 99, оскільки розпочинається процес виконання попередніх робіт в рамках реалізації проєкту створення індустріального парку», — йдеться на сайті Малинської міської ради.

Про початок робіт повідомили в Агенції Регіонального розвитку Житомирської області.

Відбувся перший тендер на очистку територій під розміщення індустріальних парків у Малині та Брониківській громаді. І вже цього місяця починатимуться роботи з очистки територій від зелених насаджень.

На цьому тижні підписали договір на виконання робіт з підрядною організацією.

Городів не буде

“Вчора відбулась поїздка представників підрядної організації на ділянку в місті Малин, до якої приєднались наш експерт із закупівель та представники Малинська міська рада. Метою зустрічі був повторний детальний огляд ділянки для планування виконання робіт”, – уточнюють у повідомленні.

Також, за інформацією міськради, зараз тривають тендерні закупівлі для обрання підрядної організації на виконання робіт з вирівнювання та огородження обох ділянок.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини