Двоє випускників із Малина отримали омріяні 200 балів на НМТ

Це учні першого та другого ліцеїв

За результатами національного мультипредметного тестування в Житомирській області по 200 балів з різних предметів отримали 75 учнів. З них одна випускниця отримала найвищі 600 балів з усіх трьох предметів і 11 випускників заробили по 400 балів з двох зданих предметів.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на представницю Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Людмилу Марцеву.

Загалом у Коростенському районі 15 учнів отримали на тестуванні по 200 балів, з них двоє з Овруча, мають в своєму арсеналі по 400 балів. Якщо говорити про Малин, то на найвищий бал склали тест двоє випускників.

Коростенський район

В Коростенському районі 15 учнів отримали на тестуванні по 200 балів, з них двоє, з Овруча, мають в своєму арсеналі по 400 балів.

Коростень

В Коростені по 200 балів отримали дев’ять випускників:

троє – з ліцею №4;

двоє – з ліцею №10.

по одному – із ліцеїв №1, 3, 6 та 11.

Малин

В Малині по 200 балів отримали двоє випускників із першого та другого малинського ліцеїв.

Малинська міськрада уточнила, що маємо навіть не двох, а трьох таких учнів з Малинщини. Учора мали інформацію про двох з самого Малина.

Це, зокрема, Наталія Гаращук зі школи-ліцею №1 (математика), Равіль Вердієв зі школи-ліцею №2 (біологія) та Христина Скидан з Малинівського ліцею (українська мова).

Окрім цього, у цьому році маємо 11 золотих медалей та 6 срібних.

Зокрема: школа-ліцей №1 – 3 золотих, 1 срібна медаль;
школа-ліцей №2 — 2 золотих, 1 срібна медаль;
школа-ліцей №3 — 2 золотих, 2 срібних медалі;
школа-ліцей №4 — 1 золота медаль;
школа-ліцей №5 — 1 золота медаль;
школа-ліцей №6 — 1 золота, 1 срібна медаль;
Гранітненський ліцей — 1 золота медаль;
Малинівський ліцей — 1 срібна медаль.

Овруч

В Овручі двоє випускників ліцею №1 отримали по 400 балів за два предмети. Олександр Федоренко заробив найвищі бали із математики та хімії, Ярослав Гуз – із математики та історії України.

По одному учню, які отримали 200 балів – в місті Олевськ та в селі Малинівка.

Звягельський район

В Звягельському районі 15 учнів отримали на тестуванні по 200 балів. Вісім з них навчаються в освітніх закладах Звягеля. Всього найвищих результатів досягли випускники ліцеїв Звягеля та Баранівки, селища Городниця, сіл Дубрівка та Велика Цвіля.

Звягель

В Звягелі четверо учнів ліцею №1 отримали по 200 балів з математики та історії України.

Всього на 200 балів написали тестування випускники гімназій № 7 і 10, ліцеїв № 1 та 11, Новоград-Волинського політехнічного фахового коледжу.

Баранівка

В Баранівці усі четверо учасників НМТ, які отримали по 200 балів, це випускники Баранівського ліцею №1.

Житомирський район

В Житомирському районі дев’ять учнів отримали на тестуванні по 200 балів, з них один випускник Черняхівського ліцею № 1 Богдан Забродський отримав 400 балів – по 200 балів з математики та історії України.

Загалом в Житомирському районі найвищі результати показали учні ліцеїв в місті Чуднів, в селищах Попільня, Пулини, Романів (ліцей №1), Черняхів (ліцей № 1), в селах Дениші, Стрижівка Любарської селищної ради, Нова Чорторія, Ірша.

Бердичівський район

Всі шість учасників НМТ з 200 балами це випускники навчальних закладів міста Бердичева, з гуманітарної гімназії №2, ліцеїв №4, 10, 15 та Бердичівського педагогічного фахового коледжу.

У Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2 двоє учнів, Дмитро Качанюк та Максим Іващенко, отримали по 400 балів з української мови і математики.

Житомирський обласний спортивний ліцей

Двоє випускників Житомирського обласного спортивного ліцею написали тестування на найвищі бали. При чому Анастасія Горпинич отримала в сумі 400 балів з математики та біології.

Кількість учнів, які отримали 200 балів з різних предметів:

  • 38 – математика;
  • 22 – українська мова;
  • 12 – англійська мова;
  • 10 – історія України;
  • 5 – біологія;
  • 1 – хімія.

    У 2021-ому ми писали, що Малинські школи масово «скотились» у рейтингу за результатами ЗНО.
ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини