Скільки учнів Малинщини повернулися за парти та чи перейдуть з дистанційки ліцеї №2 та №4

Учні Малинської громади наразі навчаються у трьох форматах: дистанційному, очному та змішаному

Минає третій тиждень, як наймолодші українці знову повернулися за парти. Нагадаємо, що на усіх владних рівнях тривали дискусії, яким же буде це навчання в час війни і чи варто взагалі дозволяти очне відвідування уроків…

Навчальні заклади Малинської громади відновили роботу у трьох різних форматах – дистанційному, очному та змішаному. Усього до навчання приступило 4339 дітей.

Про це MALYN.MEDIA повідомив начальник управління освіти Малинської міськради Віталій Коробейник.

«Ця цифра охоплює загалом усіх учнів, які навчаються на різних формах, не залежно від того, чи діти вдома, чи навіть за кордоном, – наголосив Коробейник. – На дистанційній формі навчання зараз перебувають учні Малинських ліцеїв №2 та №4. А також – навчальний заклад у Діброві. Змішана форма: Малинські ліцеї №1, №3, №5 та №6, Гранітне та Малинівка. Решта усі – на очній формі».

З його слів, друга школа зможе повернутися до очного навчання приблизно у жовтні:

«У них є сховище, але два роки тому подали до суду за те, що немає пожежної сигналізації. І сьогодні наша ДСНС не дає дозволу на експлуатацію цього закладу. Частину робіт виконали ще влітку, але ще треба другу частину – облаштувати систему оповіщення. Оголосили тендер, визначать переможця.  За моїми прогнозами, найбільш реалістично, що другий ліцей повернеться до роботи приблизно наприкінці жовтня. Поки – дистанційно».

Що стосується четвертої школи у Малині, то наразі там  завершують роботи по облаштування приміщення. В управлінні освіти кажуть, що до кінця вересня заклад зможе перейти на змішану форму навчання.

Змішана форма передбачає в основному, що початкова школа по можливості працює постійно в очному форматі. Решта учнів – чергуються. Хоча третя школа Малина наразі забезпечує постійне щоденне відвідування лише першокласникам, а вже школярі, які навчаються з другого по четверті класи, – відвідують заняття через тиждень.

Читайте також – Освітня реформа на Малинщині: навіщо зі структур ліцеїв виокремили садочки

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини