На аукціоні продають вишиту у Малині картину: 200 тисяч гривень — стартова ціна

Кошти використаються на купівлю авто для ЗСУ

Благодійний фонд «Відродження Полісся» оголосив аукціон з продажу картини, яку вишили у Малині. Стартова ціна гербової мапи України «Не журися, Україно, панно синьоока!» починається від 200 000 гривень або майже 7 000 доларів.

Вишите бісером полотно має доволі серйозні габарити: 180 на 120 см. Аукціон триватиме 14 днів, до 3 жовтня.

«Всі кошти від продажу картини будуть використані за цільовим призначенням закупівлі необхідного транспорту на передовій лінії боротьби ЗСУ!» – пишуть організатори.

Зазначимо, що 5 травня цього року такий проєкт ініціював львівський підприємець Олег Стечкевич, фірма якого розробляє схеми для вишивок. Це підприємство взялося за реалізацію чергового творчого проєкту і виготовило 25 заготовок гербової карти України, з розрахунку – по одній на кожну область.  

Але у процесі організатори додали ще дві карти №26 (напис «Україна» – вишивають вільно переміщені особи та їх доброчинці) та №27 (Тризуб – вишивають Волонтери) як символи незалежності та непереможного духу.

Карту №25 проєкту “Не журися, Україно, панно синьоока!” для Житомирщини вишили власне у Малині.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини