Померла колишня директорка Малинського ліцею №1

Життя Майї Володимирівни обірвалося на 85-ому році

Сьогодні, 2 грудня, стало відомо, що відійшла у вічність Молодоженя Майя Володимирівна — почесна жителька Малина, яка у минулому очолювала Малинський ліцей №1.

Сумну новину повідомила Малинська міська рада.

«Її знали багато жителів міста, вона мала безперечний авторитет, відзначалася професійною майстерністю. Усе своє життя присвятила вихованню і навчанню школярів одного з найпотужніших закладів освіти нашого міста. Гарно готувала, вишивала, до останнього цікавилася новинами життя нашої громади. Мало кому було невідомо, хто така Майя Володимирівна… Висловлюємо співчуття усім рідним і знайомим померлої. Хай її душа знайде вічний спочинок, а пам’ять буде світлою», — пише мерія.

Про дату і час поховання Майї Володимирівни проінформують додатково.

Оновлено. Віддати останню шану Майї Володимирівній можна буде завтра, 3 грудня, у Домі молитви по вулиці Шевченка, 39, де об 11.00 відбудеться похоронне служіння.

Нагадаємо, що звання «Почесний громадянин міста Малина» Майї Володимирівні  присвоїли 14 серпня 2012 року: за вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти, збагачення національної та культурної спадщини, значну роботу по вихованню підростаючого покоління малинців. Вона також була відмінником освіти України.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять…

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини