Молодь з Житомира вперше отримала фінансування для власних проєктів від програми UPSHIFT 

UPSHIFT — це глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

У Житомирі вперше відбувся навчальний тренінг інноваційної програми для молоді UPSHIFT, яку реалізує громадська організація «Інститут Креативних Інновацій» у співпраці з Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Протягом тренінгу вісім молодіжних команд розробили власні проєкти та отримали фінансування на їх впровадження на суму близько 60 тис. гривень.

UPSHIFT — це глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати й втілювати у життя інноваційні рішення щодо актуальних проблем у школі, громаді та місті.

Цей набір на UPSHIFT був присвячений підтримці та розвитку молодих людей через молодіжні центри, простори, хаби. Команди розробили різні проєкти на цю тематику: простір відкритості та психологічної допомоги, кімната відпочинку та перезавантаження для студентів, центр безпеки для підлітків, де вони зможуть з експертами розв’язувати проблеми, що  їх турбують, культурний хаб та інші молодіжні простори. 


«Я із захватом спостерігала, як глибоко команди досліджують проблематику, яку хочуть вирішити за допомогою свого проєкту. І ще більше вражало, як в процесі учасники та учасниці ставали впевненіші, сміливіші, набували особистісну та командну силу. Звісно, не все давалося легко: деяким командам довелося пережити кризові моменти. Але підтримка менторів допомогла учасникам повірити у власні сили та створити ідеї проєктів», – розповіла одна з менторок програми Юлія Пічкарьова.

«Завдяки UPSHIFT у мене повністю змінився кругозір. Я зрозуміла, що бути вільною у власній думці та не боятися відкривати для себе щось нове –  класно. Це стало своєрідною мотивацією, що потрібно йти до своєї мети і не здаватись. Тому, я думаю, що наша команда  під назвою “ТЕМП” зможе втілити в реальність задуманий проєкт! Ми хочемо створити простір, де молодь буде отримувати культурне дозвілля. На тренінгу з командою і менторами ми обговорили, яким хочемо бачити цей простір. А зараз вже починаємо втілювати його у реальність!», – поділилася враженнями учасниця програми – 16-ти річна Анна Прибудько. 

Загалом у Житомирі та області планується провести 10 навчальних тренінгів UPSHIFT. Щоб дізнатися про наступні набори можна слідкувати за сторінками UPSHIFT Україна в  Інстаграм, Фейсбук та на сайті програми.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини