У Радомишлі з’ясовують обставини загадкової смерті 27-річного хлопця: мешканці налякані

По громаді ширяться чутки про те, що це вже не перший випадок

30 листопада у поліцію надійшла заява від стурбованого батька, який повідомив про зникнення свого 27-річного сина – Олександра Левицького, мешканця Радомишля. За словами заявника, його син пішов з дому в обідню пору ще 26 листопада. З того часу на зв’язок з рідними він не виходив і про його місцезнаходження нічого відомо не бул

2 грудня 2022 року тіло хлопця виявили у водоймі в селі Мала Рача на Радомишльщині. Попередній висновок – втопився.

Одразу після цього близькі хлопця виклали пост у соцмережах, в якому діляться своїми побоюваннями щодо правдивості розслідування. Вони вважають, що це групове вбивство, бо на тілі загиблого «немає живого місця».

«Пробиті всі ребра… На це не можна закривати очі, тому що, це буде продовжуватись і на далі у м.Радомишль!!! Це навмисне групове вбивство!!! Більш за все, що кримінальне провадження буде красиво закрито!!! І все до цього іде щоб кримінальну справу закрити», — йдеться у дописі.

Цей допис одразу почали активно коментувати місцеві мешканці й не тільки, він набрав тисячу репостів. Прокоментувала його навіть Поліція Житомирщини (офіційна сторінка):

«Огляд тіла загиблого на місці провели фахівці за участі судово-медичного експерта та у присутності батька чоловіка. Видимих тілесних ушкоджень, які б свідчили про насильницький характер загибелі, на тілі чоловіка не зафіксовано. За лікарською довідкою про смерть, причиною є утоплення у воді. Водночас слідчі поліції призначили судово-медичну експертизу, висновок якої буде визначальним для подальшого розслідування».

У мешканців своя ж версія цих подій:

«Це так само як з Іваном Мисливим 22.03.2021,теж втопився чомусь у нашому місті так і трапляється, молоді гарні хлопці з бухти барахти топляться, а може їм хтось допомогає,а розслідувати краще за день два і сказати самі бо молоді, дурні, напилися і пішли топитися».

«Щось кожен рік так у нас получається спочатку зникає хлопчина,потім знаходять в озері і все……сам….або вбивці немає».

Згодом інцидент також прокоментувала Радомишльська міська рада на своїй сторінці у фейсбуці.

«Хоча міська рада не має повноважень втручатися у діяльність правоохоронних органів, у рамках взаємодії між органами національної поліції та органами самоврядування, міським головою Володимиром Тетерським було проведено  робочу зустріч з начальником Радомишльського відділення поліції з метою визначення напрямків взаємодії та сприяння працівникам поліції у провадженні повного, всебічного та неупередженого розслідування за фактом смерті Олександра Левицького», – дослівно йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі мера з правоохоронцями з’ясували, що поліція відкрила досудове розслідування за фактом умисного вбивства Олександра Левицького за ознаками складу злочину передбаченого ст. 115 КК України. Зазначимо, що кримінальне провадження за цією статтею відкривають завжди, коли знаходять тіло.

Радомишльська міська рада запевняє громаду, що міською радою будуть використані всі законні повноваження органів місцевого самоврядування, щоб з’ясувати обставини загибелі.

Зокрема, пишуть, що мерія закликала поліцію посилити охорону порядку у громаді та контролювати продаж спиртного…

В Радомишль їдуть репортери. Новий допис у фейсбуці:

«Бажаю здоров’я всім не байдужим жителям нашого міста Радомишль. Хочу довести до вашого відома що 07.12.2022 приблизно о 10:00 до нашого міста завітають репортери з приводу вбивства Левицького Олександра. Всі знають, що сталося та хто за цим стоїть. Міські органи державної влади закривають очі на безлад в місті, а можливо навіть і покривають вбивць. Прикро, що процвітає беззаконня та наркотизм. Знаю та вірю, що є люди які знають правду, але бояться казати. Зрозумійте на місці Олександра міг бути ваш син, брат, батько, донька або ви самі! Вам немає кого боятися, просимо допомогти слідству та сім’ї вбитого! Довести, що є правда та справедливість. Місце зустрічі м. Радомишль біля міської ради!»

Читайте також — У Радомишлі гра у війну закінчилася смертю підлітка: прийняли за диверсантів

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини