Ірпінь: в Університеті фіскальної служби планують готувати кадри для Бюро економічної безпеки України

Готувати майбутні кадри для БЕБ будуть у новому Навчально-науковому інституті економічної безпеки та правоохоронної діяльності

В Університеті державної фіскальної служби України в Ірпені планують готувати фахівців для Бюро економічної безпеки України (БЕБ), яке створюється відповідно до недавно підписаного Президентом закону, — передає ІА ITV.

Початком розвитку цього напрямку у виші стало проведення сьогодні Міжнародного науково-практичного круглого столу «Побудова ефективної системи підготовки фахівців із економічної безпеки держави та правоохоронної діяльності».

За його словами, готувати майбутні кадри для БЕБ будуть у новому Навчально-науковому інституті економічної безпеки та правоохоронної діяльності, який незабаром має бути створений в Університеті ДФС.  

«Перш ніж створювати в стінах нашого закладу такий навчальний структурний підрозділ, ми вирішили насамперед провести цей міжнародний науково-практичний круглий стіл як початок діяльності нашого університету в цьому напрямку, заявити про себе і подивитися, як це питання вирішується в інших державах. А також почути ті органи державної влади, співробітники яких будуть вливатися в Бюро економічної безпеки. Це, перш за все, податкова міліція і підрозділи Служби безпеки України», – заявив в. о. ректора УДСФУ Антон Монаєнко.

Зарубіжний досвід у ході форуму переймали у представників 8 країн – Великобританії, Італії, Чехії, Туреччини, Грузії, Азербайджану, Казахстану й Білорусі, а також у Консультативної місії Європейського Союзу в Україні та в Агентства з підготовки співробітників правоохоронних органів ЄС (CEPOL). Серед учасників круглого столу були такі освітні заклади, як британська Академія протидії економічній злочинності та Академія фінансової гвардії Італії.

За словами проректора Університету ДФС Василя Чмелюка, «це, без перебільшення, провідні навчальні установи, які займаються питаннями підготовки кадрів із економічної безпеки держави».   

«Дуже приємно сьогодні бачити представників Турецької національної поліцейської академії, Поліцейської академії Чехії. Ми вперше з ними контактуємо, але надіємося на те, що поглибимо співпрацю з цими установами й долучимо їх до розробки навчальних планів із підготовки фахівців із економічної безпеки держави», – зауважив проректор.

Він відзначив, що керівництво університету має на меті «створити навчальний хаб – майданчик, який би працював за методикою мережевої освіти, щоб до навчального процесу, до процесу підвищення кваліфікації й перепідготовки фахівців із економічної безпеки держави були залучені не тільки українські викладачі, але й іноземні партнери».

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини