У Малині планують встановити новорічну ялинку біля Будинку культури

Раніше мер Олександр Ситайло підтвердив встановлення ялинки, але не уточнив локацію

У Малині зелена «красуня» цього року все ж буде. Проте вставлять її в іншому місці, ніж зазвичай.

«Плануємо невелику ялинку, висотою у п’ять-шість метрів. Вона буде біля Будинку культури у Малині. Інші деталі зможемо повідомити згодом», — зазначив Микола Поліновський, директор КП «Малин», яке встановлює новорічне дерево.

Зазначимо, що минулого тижня міський голова Малина Олександр Ситайло розповідав журналістам Першого житомирського, що зазвичай у місті встановлюють 25-метрову ялинку з гарною ілюмінацією. Чи будуть вмикати гірлянди, зі слів мера, «будуть орієнтуватися по ситуації».

Дискусії про доцільність цьогорічної ялинки тривають по всій Україні ще з осені. Одні вважають, що треба, інші – категорично проти, мовляв, не на часі. У телеграм-каналі MALYN.MEDIA також провели опитування на цю тему. Так, 48% вважають, що ялинку не треба ставити зовсім. Лише 10% переконані, що треба встановлювати, 16% вважають, що треба поставити для годиться. Ще 23% вважають, що треба поставити живе дерево. 3% – байдуже.

Користувачі також активно залишали коментарі:

«Для діток вдома можна поставити».

«Якщо вже суто для діток, то краще в парку невеличку, а ще краще, ту яка там росте, бо дітки мають бути там, а не посеред проїжджої частини і місці вшанування пам’яті загиблим зараз. А можна і без неї обійтися, вона ні на що не впливає, просто звикли, що ніяких розваг не було і всі лізли туди не чай пити, ну і попутно тягли дітей з собою».

Як писав MALYN.MEDIA, минулого року у центрі Малина встановили 25-метрову ялинку. Її привезли із села Савлуки, дерево росло на обійсті довгожительки, яка померла на 101-ому році життя.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини