«Малин Енергоінвест» не справляється з обслуговуванням будинків: мешканців запрошують до розмови

Підприємство не може більше належно виконувати функції управляючої компанії

У середу, 19 червня, міський голова Малина Олександр Ситайло провів оперативну нараду з керівниками ключових комунальних підприємств міста — КП «Енергія» та КП «Малин Енергоінвест». Запросили також працівників Управління ЖКГ.

Про це повідомили у фейсбуці Малинської міської ради.

Темою зустрічі стало питання з багатоповерхівками Малина, в яких управляючою компанією визначене ТОВ «Малин Енергоінвест». Це ті будинки, в яких не створили ОСББ, а тому уклали догори з підприємством, яке фактично виконує його функції.  

«У зв’язку зі складною економічною та фінансовою ситуацією, «Малин Енергоінвест» як управляюча компанія наразі не може якісно та в повному обсязі виконувати роботи з обслуговування житлового фонду. На нараді обговорили  можливі шляхи вирішення даної проблеми», — повідомили у мерії і наголосили окремо, що до врегулювання питання мають долучитися і самі жителі — як господарі будинку — та попіклуватися про свій комфорт і недопущення аварійних ситуацій.

На завершення запросили мешканців на зустріч, під час якої планують обговорити подальші кроки.

«Вже 28 червня об 11.00 у великій залі адміністрації буде проведено розширену нараду з головами ОСББ, старшими по будинках, уповноваженими особами щодо проблеми», — підсумували у Малинській міській раді.

Нагадаємо, що ще до великої війни стало очевидно, що справи ТОВ «Малин Енергоінвест», яке відповідає за постачання води, тепла та утримання будинків, безнадійно пропащі. Причиною стала боргова яма, в якій опинилося підприємство. Лише на кінець 2021-го суми заборгованостей ТОВ «Малин Енергоінвест» склали понад 35 млн гривень…

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини