Малин: 13 березня призупиняється рух міського громадського транспорту

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про зупинку пасажирських перевезень у місті. 

Про це повідомляє Малинська міська рада.

«Згідно рішення позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня №3 по м. Малину рух громадського транспорту буде призупинено з 00:00 год. 13.03.2021 року до окремого рішення», — йдеться в повдомленні.

У дію буде введено спеціальний режим руху громадського транспорту в режимі довезення медичних працівників та працівників інших структур та органів, задіяних у життєзабезпеченні міської територіальної громади, згідно розроблених схем та за спеціальними перепустками.

Дані перепустки будуть виготовлені відділом економіки та інвестицій виконавчого комітету та роздані найближчим часом керівникам установ за окремим списком.

Рекомендовано керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності міської територіальної громади організувати довезення працівників, задіяних у виробничих процесах, з дотриманням карантинних обмежень.

Нагадаємо, з 12 березня у Житомирській області зупинилися перевезення на приміських, міжміських та внутрішньообласних маршрутах.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини