Малинська мерія запрошує на громадське обговорення: чи бути кар’єру на місці зони відпочинку «Калюжа»

Відповідне оголошення оприлюднене на сайті Малинської міської ради.

«Запрошуємо депутатів, представників громадськості, небайдужих мешканців громади узяти участь у громадському обговоренні “Звіту з оцінки впливу на довкілля розробки та подальшої рекультивації Малинського родовища гранітів ділянка Городищенська в Коростенському (Малинському) районі Житомирської області”. Просимо бути активними та висловити свою думку щодо ймовірності розробки нового кар’єру з видобутку каменю на місці зони відпочинку “Калюжа”», — йдеться в повідомленні

Громадське обговорення відбудеться 12 березня у великій залі адмінприміщення об 11.00.

Нагадаємо, ТОВ «БМ ГРАНІТ-У» вже декілька років намається відновити видобуток каменю на «Калюжі». 26 лютого 2021 року було знову оголошено про про проведення громадських слухань щодо обговорення «Звіту з оцінки впливу на довкілля розробки та подальшої рекультивації Малинського родовища гранітів ділянка Городищенська в Коростенському (Малинському) районі Житомирської області».

Громадськість — це остання перепона, яка може зупинити розробку кар’єру.

Детальніше по цій темі за тегом «Калюжа»

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини