Ліквідовують аварії під час сирен: як працює «Малин Енергоінвест» і чому треба платити комуналку

Працівники підприємства щодня заступають на зміну і забезпечують місто теплом та водою

MALYN.MEDIA — наш телеграм канал

ТОВ «Малин Енергоінвест» належить до категорії підприємств так званої критичної інфраструктури. Відтак, і зараз, у час війни, працівники продовжують заступати на службу, ліквідовувати аварії та забезпечувати подачу важливих комунікацій.

Про те, як працюється його робітникам та чому важливо при можливості оплачувати платіжки за комунальні послуги, — говоримо із головним інженером ТОВ «Малин Енергоінвест» Іваном Купневичем:

— Попри війну, ми обслуговуємо усю інфраструктуру міста та громади. Мова про воду, каналізацію, тепло — усе це сьогодні працює. Більша частина працівників залишилася на своїх робочих місцях. Загалом на підприємстві залучені близько ста осіб. Але деякі працюють по змінах. Одночасно на роботу заступають щонайменше пів сотні людей. Працівники забезпечують роботу систем теплопостачання, котелень, каналізаційно-насосних станцій, водоочисних споруд тощо.

Працюють також аварійні служби. Через зношеність систем водопостачання та водовідведення, у нас аварії майже кожного дня. Ми їх оперативно ліквідовуємо, попри звучання сигналів тривоги. І сьогодні працівники фактично постійно у зоні ризику.

Також намагаємося не залишатися осторонь війни і допомагаємо нашій Теробороні. Надаємо автомобілі. Викачуємо каналізаційні системи чи ліквідовуємо аварійні ситуації. Допомагаємо пальним, доставкою продуктів, аптечок. На все, що просять, намагаємося оперативно реагувати.

Відтак, звертаємося з проханням до мешканців громади, які мають фінансову можливість — сплачуйте комунальні послуги. Це допоможе підтримувати наших працівників, які день у день трудяться на спільне благо.

На час війни «Малин Енергоінвест» просить сплачувати комунальні в касі підприємства. Каса працює щодня з 9:00 до 13:00 години.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини