Чому слизько: директор КП «Малин» прокоментував гнів мешканців навколо посипання вулиць

Директор КП «Малин», яке відповідає за міські дороги, запевняє, що техніка і комунальники працюють від 2:00 ночі без перерв, а тому він не розуміє обурень малинців

Відучора, 8 грудня, місцеві групи  Малина у соціальних мережах просто засипали фотографіями та відео ожеледиці на вулицях міста. Користувачі нарікають на непосипані дороги, невдалі приземлення і «танці» машин на льоді. За коментарем щодо ситуації MALYN.MEDIA звернулося до директора КП «Малин» Миколи Поліновського.

У розмові він зазначив, що йому незрозумілі претензії малинців, оскільки «усі дороги міста та сіл посипають від 2:00 ночі дотепер».

«Ми залучили п’ять машин техніки й шість працівників КП. Усі вулиці, за які ми відповідаємо, намагалися посипати оперативно. Пріоритет віддавали асфальтованим дорогам, зокрема, центральним, щоб не було заторів. Після них бралися посипати маршрутні шляхи. Посипали також дорогу біля технікуму. Вранці вже засипали вручну тротуари. Може, щось і пропустили, але всі небезпечні місця були оброблені», – коментує Поліновський.

З його слів, асфальтовані вулиці посипають соляною сумішшю – піском із сіллю. Водночас прогрейдеровані вулиці посипають дрібним відсівним піском. Каже, що громада має ще зважати на те, що комунальники відповідають не лише за вулиці міста, а й найближчих сіл.

«Це Щербатівка, Слобідка, Яблунівка, Рудня, Малинівка – у всіх цих селах була залучена техніка і туди виїжджали. За два дні ми розкидали 250 тонн піскосуміші. Тому я стою на захисті людей і не розумію претензій. Всі працювали від ночі, мінялися, виходили знову на зміну. Хтось питає, чому ми не застосовуємо лопати. Але лопатами чистять сніг, а де ви бачите сніг зараз? Буде сніг – будуть лопати», – каже він.

Поліновський також вважає, що тієї техніки, яку нині має місто, достатньо, аби справитися із негодою.

«Але ніхто не проти, щоб підприємці чи активна громада долучалися і помагали нам розчищати вулиці. Якщо погода погіршиться, вже цієї ночі поїдуть КамАЗи, а далі – по ситуації. Але ніхто не сидить і не чекає – всі працюють», – підсумував він.

Тим часом, у соцмережах один за одним з’являються коментарі про досі непосипані дороги:

«Вулиця Тургєніва як каток», – пише Олександра Кващенко.

«Вулиця Чорновола йти не можливо. Від світлофора взагалі не тронуто, наче тут люди не живуть», – обурюється ще одна користувачка.

«Непосипана і Володимирська, і Островського. А це майже центр», – каже Світлана Васянович.

Коментарі щодо непосипаних вулиць у групі МалинчанИ
Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини