У Звягелі презентували туристичний брендбук міста

Графічний елемент розроблявся на основі візуалізації дзвону, що розміщений на фортеці

Щойно Новоград-Волинський перейменували у Звягель, як там презентують туристичний брендбук.

Про це повідомило Управління культури і туризму Звягельської міської ради.

«Спільно з дизайнером з м.Київ Андрієм Якимчуком презентували брендбук м. Звягель. Допрацьований варіант буде представлений 26 січня до затвердження депутатам на черговій сесії міської ради.

Дякуємо усім, хто завітав на презентацію, враховуємо усі пропозиції та зауваження.
В разі затвердження сесією брендбуку звягельської громади, усі професійні макети будуть надані у вільний доступ для використання місцевою владою, представниками ЗМІ та усіма охочими»
, — зазначено у повідомленні.

Видання Новоград.city звернулося за деталями до начальника управління культури і туризму Олександра Широкопояса.

«Кожна сучасна громада, кожне сучасне місто має свій розроблений брендбук, – говорить посадовець. – Розробка брендбуку – першочергове та основне завдання, що ставив собі в роботі управління після приходу на посаду. Однак цьому завадила спочатку пандемія, далі війна, купа заходів та різних завдань», — розповів посадовець.

За словами Широкопояса, при створенні бренд-бука дизайнер опирався на історичні особливості та сучасний підхід. Під час розробки використовувалися елементи шрифтової бази «Рутенія» (базується на символах козацької доби та Київської Русі), графічний елемент розроблявся на основі елементів санскриту та історичні візуалізації дзвону, що зараз розміщений на фортеці (основні елементи: дзвін, сонце, що сходить (світанок), захисний щит – тризуб).

Далі брендбук буде поданий на затвердження депутатам і на сесії буде остаточна презентація.

«Якщо його затвердять – реєструємо авторське право на брендбук та логотип і розпочинаємо підготовку до друку сувенірних матеріалів. Усі професійні макети логотипа будуть надані у використання місцевій владі (сайт, соцмережі, банери, публікації та інше для презентації громади іноземним делегаціям), журналістам та усім охочим», – говорить Олександр Широкопояс.

Нагадаємо, у 2020 році у Малині також робили спробу «забрендувати» місто. Задля цього міська рада прийняла навіть відповідне рішення у якому зазначалося таке:

«З метою формування корпоративної культури міста та просування позитивного іміджу Малина на місцевому, всеукраїнському та міжнародному рівнях, з 1 липня стартував відкритий творчий конкурс на визначення концептуальної ідеї бренду міста Малина, його логотипу та слогану».

Тоді створення «концептуальної ідеї бренду міста Малина» завершилося конкурсом народних малюнків.

ЗА ТЕМОЮ Наталія Терещенко: «Розробка логотипу та слогану Малина триватиме ще після завершення конкурсу»

ЗА ТЕМОЮ Конкурс задля конкурсу: що не так із голосуванням за бренд Малина

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини