У Малині відбудовують Дитячу школу мистецтв та Центр культури і дозвілля

Обидва заклади постраждали від російських ракет

Дитяча школа мистецтв у Малині сильно постраждала під час березневих обстрілів. 500-кілограмова бомба, яка влучила у центр міста, пошкодила 90% вікон, дверей, а також значну частину даху.

До слова, від дати останнього ремонту, який включав заміну даху, встановлення нових металопластикових вікон за кошти міста, минуло лише чотири роки.

Зараз будівлю поступово відновлюють. Зокрема, відремонтували пошкоджену покрівлю.

Як повідомляють у пресслужбі Малинської міської ради, наступним кроком ремонту буде заміна вікон та дверей. Загалом планують зробити повну реконструкцію школи з тепловою санацією та заміною системи опалення, освітлення тощо.

«Наразі триває процес виготовлення проєктної документації, де будуть передбачені усі заходи, необхідні для належного функціонування закладу. Протягом декількох місяців усі документальні роботи буде завершено. Тоді розпочнеться й власне ремонт приміщення», — зазначають у мерії.  

Уточнюють, що до відбудови школи мистецтв долучилося ПрАТ «ВАЙДМАНН-МПФ».  

Ще одним закладом культури, що потрапив на початку до епіцентру ворожого удару з повітря, є Центр культури і дозвілля, який відкрили торік.

«У березні будівля постраждала від впливу вибухової хвилі, внаслідок чого тут пошкоджені дах, вікна та «вирвані» двері, побиті світильники. Наразі за сприяння Житомирської обласної військової адміністрації та її керівника Віталія Бунечка все це поступово приводиться до ладу», — наголошують у Малинській міській раді.

Читайте також — При Малинській мерії створили комісію, яка обстежуватиме пошкоджені будинки

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини